frame.lt

fotografuojantiems

Parodos/Renginiai

Pagauk Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012“ dalyvių emocijas!

Norime pakviesti Jus ir Jūsu kolegas sudalyvauti fotokonkurse „Pagauk Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012“ dalyvių emocijas!”

Jei Tu domiesi fotografijos menu, mėgsti fotografuoti, o gal fotoaparatas tiesiog prilimpa Tau prie rankų ir Tu nuolat ieškai gerų kadrų, ši informacija kaip tik Tau!

Nuotykių lenktynės “Nykštietiškas triatlonas 2012” visus, mylinčius ir besidominčius fotografijos menu bei norinčius išbandyti savo, kaip fotografo, jėgas, kviečia sudalyvauti fotokonkurse „Pagauk Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012“ dalyvių emocijas!”, kuris vyks gegužės 19d. Anykščiuose. Konkurso dalyviams reikės pagauti geriausias, išraiškingiausias ar linksmiausias lenktynių dalyvių emocijas, o kompetentinga vertinimo komisija, kurią sudarys Alfredas Pliadis, Jonas Junevičius, Valentinas Juraitis, Valentinas Pečininas ir  Vidmantas Balkūnas, išrinks tris nuotraukas-nugalėtojas, kurios bus apdovanotos šauniais prizais.

Daugiau informacijos apie fotokonkursą www.nuotykiulenktynes.lt/fotokonkursas.

Dalyvavimas nemokamas, tad registruokis N.T.info@pramoguslenis.lt, čiupk savo fotoaparatą bei draugus ir gegužės 18-20d. atvažiuok į Anykščius, kur tavęs laukia ne tik daug gerų kadrų, bet ir puiki savaitgalio programa!

Laurynas Mitrulevičius

Fotografas Alytuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *