frame.lt

fotografuojantiems

Naujienos

Nikon pristatė D3200

Nikon pristatė naują pradinės klasės veidrodinį fotoaparatą D3200. Fotoaparatas turės net  24,2 megapikselių CMOS jutiklį ir „Nikon“ EXPEED 3 vaizdo apdorojimo sistemą. Kartu su fotoaparatu bus galima naudoti naują WU-1a Wi-Fi modulį. Planuojama, kad Nikon D3200 prekyboje pasirodys balandžio pabaigoje ir kainuos apie 2000lt, WU-1a Wi-Fi modulis apie 200lt.

Oficialus Nikon D3200 aprašymas:

Dar nesate fotografavę naudodami D-SLR? Vadovo režimas: pateikiant pavyzdžius ir aiškias instrukcijas nurodoma, kaip nufotografuoti puikias nuotraukas vos keliais nesudėtingais veiksmais.

24,2 megapikselio DX formato CMOS jutiklis: užfiksuokite aiškius, detalius vaizdus su 24,2 megapikselių CMOS jutikliu. Dideli spaudiniai atrodo puikiai, be to, galite apkarpyti vaizdus, neprarasdami detalių.

Pasinerkite į kinematografiją: filmuokite filmus, kuriuos ketinate bendrinti, naudodami D filmo funkciją. Pasitelkę didelį fotoaparato vaizdo jutiklį ir nustatę didelį ISO galite įrašyti aiškius „Full HD“ (1080p) formato vaizdo klipus, esant bet kokiam apšvietimui.

Didelis ISO (100–6400): gaukite puikius vaizdus, esant silpnam apšvietimui, arba ryškius greitai judančių objektų kadrus. Turi automatinio ISO nustatymą, o ISO gali būti didinamas iki 12 800.

Ypač tiksliai veikianti 11 taškų automatinio fokusavimo sistema: naudokitės greita ir tikslia automatinio fokusavimo aprėptimi visame kadre, kai jūsų objektas nėra kadro centre, greitai juda arba yra visiškai nenuspėjamas.

Belaidžio ryšio su mobiliaisiais prietaisais adapteris: naudodami papildomą „WU-1a“ galite bendrinti tiesiai iš D3200 į išmanųjį telefoną arba planšetę perkeltus vaizdus, taip pat išmaniuoju įrenginiu* valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.

EXPEED 3: greita ir galinga „Nikon“ vaizdo apdorojimo sistema užtikrina itin spartų veikimą, nepaprastai aiškius vaizdus, puikų spalvų atkūrimą ir pažangų filmų įrašymą.

Scenos atpažinimo sistema: pasikliaukite D3200 – užfiksuotų vaizdų kokybė bus nepriekaištinga. „Nikon“ scenos atpažinimo sistema kruopščiai išanalizuos fotografuojamą sceną ir nustatys fokusavimą, ekspoziciją ir baltos spalvos balansą optimaliems rezultatams pasiekti.

4 fps nepertraukiamas fotografavimas: fotografuokite judančius objektus net keturių kadrų per sekundę sparta ir tiksliai tinkamu momentu užfiksuokite staigius judesius arba išraiškas.

Nuotraukos retušavimo meniu: tobulinkite nuotraukas neperkeldami jų iš fotoaparato, pasitelkę įvairius įrankius ir efektus. Siūlomi dydžio keitimo, greito retušavimo, taisymo ir kt. retušavimo įrankiai. Siūlomi pasirenkamos spalvos, spalvoto eskizo ir miniatiūros efekto, kurį pritaikius tolimi objektai atrodys kai sumažinti modeliai, efektai.

Aktyvusis „D-Lighting“: užfiksuokite daugiau detalių esant labai kontrastingam apšvietimui. „Nikon“ aktyvusis „D-Lighting“ automatiškai užfiksuoja detales ir tamsiose, ir šviesiose srityse, todėl pavyksta gauti puikius natūralaus kontrasto vaizdai.

Išmanusis automatinis fokusavimas kuriant filmus: naudokite nepertraukiamo automatinio fokusavimo (AF) funkciją filmuodami D filmus. Nuolatinis pagalbinis AF (AF-F) ir objekto sekimo AF išlaiko fokusavimą, filmuojant judančius objektus. AF, pirmenybę suteikiant veidui, idealiai tinka filmuojant įvykius, kai norite atsipalaiduoti ir leisti fotoaparatui sufokusuoti veidus.

Išplėstinės filmo parinktys: galite įrašyti „Full HD“ (1080p) formato filmus 30p, 25p ir 24p būdais, be to, su fotoaparatu galima naudoti „Nikon“ ME-1 stereomikrofoną. Fotoaparato teikiamos redagavimo funkcijos leidžia atlikti tokias užduotis, kaip filmo pradžios ir pabaigos nustatymas. Mini HDMI išvestis leidžia atkurti per HDTV įrenginius.

NIKKOR objektyvas: pasinaudokite gerai pažįstamų „Nikon“ siūlomų NIKKOR objektyvų teikiamais pranašumais, fiksuodami vaizdus su gyvomis spalvomis, įspūdingu kontrastu ir aiškiomis detalėmis arba eksperimentuodami su kinematografijos efektais. Naudojant greitai veikiantį fiksuoto židinio nuotolio objektyvą pavyks sukurti puikių portretų, su mikroobjektyvu galėsite užfiksuoti natūralaus dydžio objektus stambiu planu, o telefotografijos objektyvas leis nufotografuoti tolimus objektus.

Malonumas naudoti: Lengvas D3200 korpusas ir puikios ergonominės charakteristikos leis patirti tikrą fotografavimo malonumą. Dėl patikimos rankenos fotoaparatą patogu laikyti. Ant jo yra specialūs vieno palietimo mygtukai, skirti dažnai naudojamoms funkcijoms, pvz., D filmo arba tiesioginė peržiūros, paleisti, todėl fotoaparatą lengva valdyti.

http://www.youtube.com/watch?v=yXYP1SflwC0&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=ivuElFkFC3c&feature=player_embedded

Laurynas Mitrulevičius

Fotografas Alytuje

One thought on “Nikon pristatė D3200

  • Saulius

    Na net įdomu kokie bus iso rezultatai :)

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *