frame.lt

fotografuojantiems

Naujienos

Kompaktiškasis Optio VS20 su dviem fotografavimo mygtukais

Pentax pristatė naują kompaktinį fotoaparatą Optio VS20. Į kišenę telpančio fotoaparato išskirtinis bruožas ne tik 20 kartų priartinimas (28mm-560mm), bet ir 2 fotografavimo mygtukai. Jo viduje slėpsis 16 megapikselių CCD sensorius, skaitmeninė stabilizacija ir ISO jautrumo optimizacija. Filmuoti bus galima maksimalia 720p raiška 30 kadrų per sekundę. LC ekranas bus  460 tūkst. taškų 3 colių.

Optio VS20 nėra pirmasis fotoaparatas, turintis du fotografavimo mygtukus. Kodak Z981 dar 2009 metais buvo pristatęs modelį turintį du fotografavimo, bet jis nesusilaukė daug dėmesio. Optio VS20 gal būt pasiseks labiau, nes jis turės ir dvi stovo jungtis. Patrauklumo pridės ir 20 kartų priartinimas (nors Kodak turėjo 24). Apart šių įdomių savybių, naujasis Optio VS20 turės ir „Handheld Night Snap” funkcija. Ji leis be blykstės fotografuoti blogo apšvietimo sąlygomis.

Kiek naudinga dviejų fotografavimo mygtukų funkcija kompaktiškuose fotoaparatuose lieka mįsle. Prekyboje fotoaparatas turėtų pasirodyti Vasarį kaina turėtų būti apie 600 litų.

Laurynas Mitrulevičius

Fotografas Alytuje

3 thoughts on “Kompaktiškasis Optio VS20 su dviem fotografavimo mygtukais

   • Gediminas Ryženinas

    Labai patogu naudoti kelionėse, reportaže, nes galima pritraukti vaizdą, kuris yra toli.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *