frame.lt

fotografuojantiems

Parodos/Renginiai

Jono Bilinsko fotografijų paroda „Langas į gamtą“

Š. m. kovo 30 d. (penktadienį) 16 val. Varėnos kultūros centro parodų salėje (J. Basanavičiaus g. 17) vyks . Paroda veiks iki balandžio 18 d. Maloniai kviečiame!

Žmogui, kasdien vis labiau tolstančiam nuo gamtos, vis sandariau atsiribojančiam nuo praeities ištakų, šios nuotraukos tegul būna tarsi mažas langas į gyvą, kai kam iš mūsų labai mažai pažįstamą, nors ir šalia mūsų egzistuojantį pasaulį.

Padaryti vieną gerą kadrą kartais užtenka minutės, kartais reikia valandos ar net ištisų metų, tačiau tas „sugaištas“ laikas, praleistas gamtoje, man yra visas gyvenimas – harmonija, meilė ir energijos šaltinis.

Gimiau ir augau gamtos apsuptyje, labai gražiame Stangės upelio ištakų kampelyje. Visa vaikystė prabėgo braidant po senelio iškastą tvenkinį ir pakrantėse augančius meldus, klausantis ošiančio šimtamečio miško su skarotomis eglėmis ir vėjo nepalenkiamomis pušims, juosiančiomis sodybą, skambant lakštingalų trelėms, ciksint strazdų mažyliams, gagenant antims ir nendrinėms vištelėms, naktimis ūbaujant pelėdoms, o rytais ant vienos kojos rymant pilkajam garniui. Ir gyvendamas Druskininkuose niekad neatitolau nuo savo gimtinės ir gamtos – visą laiką fotografavau, filmavau, užrašinėjau…

Iš savo dideles kolekcijos šį kartą atrinkau keliolika man mielų fotografijų. Tas kelias Gamtos sekundes, perkeltas į popierių, pateikiu Jums…

Jonas Bilinskas

Laurynas Mitrulevičius

Fotografas Alytuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *