frame.lt

fotografuojantiems

Parodos/Renginiai

Fotografijų konkursas „Debiutas ‘12“

Lietuvos fotomenininkų sąjunga skelbia kūrinių atranką fotografijų konkursui „Debiutas ‘12“. Konkurse kviečiame dalyvauti Lietuvos autorius gyvenančius šalyje ir užsienyje. Tema laisva.

Kviečiame pateikti nuo 3 iki 15 nespalvotų ar spalvotų fotografijų, sukurtų ne anksčiau kaip 2007 m. (pageidautinas ciklas arba serija). Atrankai priimami ir atspaudai, ir kūriniai skaitmeniniu formatu.

Konkurse gali dalyvauti autoriai ne jaunesni kaip 16 metų. Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai, turintys meno kūrėjo statusą, konkurse nedalyvauja. Konkurso „Debiutas ‘10“ finalistai šiame konkurse dalyvauti nebegali.

Vienas iš konkurso prizų – nugalėtojo ar nugalėtojų grupės paroda Lietuvos fotomenininkų sąjungos galerijoje 2013 metais.

Lietuvos fotomenininkų sąjunga

  Fotografijų konkurso „Debiutas ‘12“ sąlygos ir reikalavimai:

Konkurse gali dalyvauti autoriai ne jaunesni kaip 16 metų. Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai, turintys meno kūrėjo statusą, konkurse nedalyvauja. Autoriai, dalyvavę konkurse „Debiutas ‘10“ ir patekę į finalą (t.y. tie, kurių fotografijos buvo eksponuojamos konkurso parodoje bei spausdintos kataloge) konkurse dalyvauti nebegali. Tie kas dalyvavo, tačiau į finalą nepapuolė – gali dalyvauti ir šiemet, tačiau su kitomis fotografijomis arba atnaujinta serija.

Konkursui galima pateikti nuo 3 iki 15 nespalvotų ar spalvotų fotografijų, sukurtų ne anksčiau kaip 2007 m. Pateikiant kūrinius, būtina nurodyti autoriaus vardą, pavardę, kūrinio sukūrimo metus ir pavadinimą. Taip pat prašome nurodyti elektroninį bei pašto adresą (pageidautina) ir telefoną, kuriais galima būtų susisiekti su autoriumi. Atrankai priimami atspaudai ir kūriniai skaitmeniniu formatu.

Konkurso dalyviai, pateikdami kūrinius, prisiima atsakomybę, jog jie yra šių kūrinių autoriai. Taip pat autoriai garantuoja,  kad pateikiamų kūrinių neturtinės ir turtinės teisės priklauso patiems autoriams.

Eksponuojant ar publikuojant kūrinius, autorius gali būti pristatomas pseudonimu, tačiau pateikiant kūrinius konkursui prašome nurodyti tikrąjį vardą ir pavardę. Jei autorius pageidauja būti pristatomas pseudonimu – nurodykite pseudonimą kuriuo pageidaujate būti prisitatyti.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę panaudoti atsiųstas fotografijas ar jų skaitmenines laikmenas, nurodant autorių ar jo pseudonimą (kaip pageidaujama) konkurso leidinyje ar elektroninėje jo versijoje, eksponuoti parodoje, konkursų „Debiutas“ reklamoje, Lietuvos fotomenininkų sąjungos ar konkurso partnerių interneto svetainėse, anonsuojant šį ar kitus konkursus-parodas „Debiutas“, leidiniams susijusiems su konkursu ar paroda, neišmokant honoraro. Kylant ginčams dėl turtinių ir neturtinių teisių su trečiąja šalimi atsakomybė atitenka kūrinio pateikėjui. Konkurso dalyvio (autoriaus) sutikimas su šiomis sąlygomis laikomas kūrinių (nuotraukų ar jų skaitmeninių laikmenų) atsiuntimas į konkursą. Konkurso dalyviui nesilaikant sąlygų ir reikalavimų pateikti kūriniai gali būti nevertinami.

Nuotraukas arba skaitmenines laikmenas į Lietuvos fotomenininkų sąjungą galite pristatyti  nuo 2012 gegužės 1 d. iki 2012 m. rugpjūčio  3 d., 15 val. arba siųsti paštu (pašto žyma ne vėliau 2012 m. rugpjūčio 3 d.) adresu:

Lietuvos fotomenininkų sąjunga

Gedimino pr. 43, Vilnius LT-01109, Lietuva

Nuotraukas galima siųsti ir elektroniniu paštu: konkursasdebiutas@gmail.com. Siuntimo el. paštu terminas kaip ir siuntimo paprastu paštu.

Pateikiamų skaitmeninių bylų reikalavimai: 

2500 px – minimalus didžiosios kraštinės ilgis

4000 px – maksimalus didžiosios kraštinės ilgis

5000 kB (5 MB) – maksimalus skaitmeninės bylos (failo) dydis

Skaitmeninės bylos (failo) tipas – JPEG, JPG

Pateikiamų atspausdintų fotografijų reikalavimai: 

Ilgoji kraštinė ne trumpesnė nei 30 cm ir ne ilgesnė nei 60 cm.

Lietuvos fotomenininkų sąjunga. Telefonas pasiteiravimui: (8 5) 2611 665

Laurynas Mitrulevičius

Fotografas Alytuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *