frame.lt

fotografuojantiems

Naujienos

„Canon“ pristato skaitmeninius fotoaparatus EOS 700D ir EOS 100D

„Canon“ pristato skaitmeninius fotoaparatus EOS 700D ir EOS 100D

Šiandien „Canon“ pristato du naujus pirmos klasės fotoaparatus – EOS 700D ir EOS 100D, papildysiančius pradedantiesiems fotografams skirtų skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų asortimentą. Kartu su nauju standartinio artinimo objektyvu EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM abu naujieji modeliai turi 18 mln. taškų raišką ir jutiklinį ekraną, todėl net nepatyrusiems fotografams bus lengva jais fotografuoti.

EOS 700D – iki šiol pažangiausias mėgėjams skirtas „Canon“ EOS modelis. Fotografuojantis 5 k./sek. sparta, turintis 9 taškų AF sistemą (skersinio išdėstymo tipo) bei reguliuojamo kampo jutiklinį skystųjų kristalų ekraną „Clear View II“ yra idealus fotoaparatas visiems vartotojams, norintiems tobulinti fotografavimo įgūdžius. Mažiausias ir lengviausias iki šiol sukurtas skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas su APS-C dydžio jutikliu, EOS 100D pasižymi paprastomis valdymo funkcijomis ir įdiegtu funkcijų vadovu, praversiančiu vartotojams, žengiantiems pirmuosius žingsnius skaitmeninės veidrodinės fotografijos srityje. Naujasis objektyvas EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM – idealus standartinis šių abiejų EOS fotoaparatų priedas. Jame suderintos „Canon“ optinio vaizdo stabilizavimo ir žingsninio variklio (angl. Stepping motor arba STM) technologijos užtikrina minimalų vaizdo išsiliejimą ir sklandų, beveik begarsį fokusavimą filmuojant.

EOS 700D – fotoaparatas kūrybiškumui išlaisvinti

EOS 700D veikimas pagrįstas „Canon“ sukurtu ir pagamintu 18,0 mln. taškų APS-C dydžio hibridiniu CMOS jutikliu ir vaizdo procesoriumi DIGIC 5, kurie užtikrina išskirtinę raišką. EOS 700D gali fotografuoti 5 k./sek. sparta. Be to, dėl 100–12 800 ISO diapazono EOS 700D gali itin ryškiai įamžinti mažiausias smulkmenas net ir prasto apšvietimo sąlygomis.

Pažangią EOS 700D AF sistemą sudaro 9 didelio našumo po visą kadrą paskirstyti skersinio išdėstymo tipo taškai, todėl fokusuojama sparčiau ir tiksliau – sufokusuojami net judantys objektai. Fotografuojant su EOS 700 D pasirinktus fokusavimo taškus galima sureguliuoti ranka arba galima naudoti visiškai automatinį režimą. Vartotojai galės išbandyti įvairius komponavimo būdus.

Į EOS 700D įtaisytas naujas supaprastintas 360° pasukamas režimų ratukas. 7,7 cm (3 colių) reguliuojamo kampo jutikliniame ekrane „Clear View LCD II“ lengva derinti nustatymus ir suformuoti kadrą, nufotografuoti ir peržiūrėti nuotrauką įvairiais kampais. Dėl naujos išorinės dangos, naudojamos „Canon“ vidutinės klasės EOS fotoaparatams, įrenginys yra patvarus ir ilgaamžis.

EOS 100D – lengviausias savo klasės fotoaparatas

EOS 100D yra lengviausias APS-C dydžio jutiklioDSLR fotoaparatų klasėje. Vos 116,8 x 90,7 x 69,4 mm dydžio ir 407 g svorio fotoaparatas, įtaisytas lengvame ir kompaktiškame korpuse, turi optinį vaizdo ieškiklį. EOS 100D turi didelį 7,7 cm (3 colių) talpinį jutiklinį ekraną „Clear View II“, kuriame lengva pasirinkti norimus nustatymus ir iškart peržiūrėti nufotografuotus kadrus.

EOS 100D pagrindas – naujasis 18 mln. taškų jutiklis „APS-C Hybrid CMOS AF II“ ir galingas vaizdo procesorius DIGIC 5. 80 proc. jutiklio paviršiaus išnaudojama automatiniam fokusavimui, todėl užtikrinama didesnė AF sparta ir stebėjimo našumas, kai fotoaparatas veikia „Live View“ režimu arba filmuojama „Full-HD“ raiška. EOS 100D gali fotografuoti iki 4 k./sek. sparta.

Patikslinti kūrybiniai režimai

EOS 700D ir EOS 100D modeliuose yra daug paprastai naudojamų fotografavimo režimų ir kūrybinių filtrų, todėl nepatyrusiems fotografams lengva fotografuoti naudojant jau esančius kūrybinius nustatymus, o augant įgūdžiams plėtoti kūrybiškumą. Su išmaniuoju automatiniu aplinkos parinkimo režimu galima nustatyti fotografuojamos aplinkos tipą. Abiejuose naujuosiuose modeliuose yra ir daug specialių aplinkos tipų režimų, pvz., į EOS 100D įdiegti nauji vaikų, maisto ir žvakių šviesos režimai.

Įdomų „Canon“ kūrybinių filtrų asortimentą, įskaitant išgaubto vaizdo ir miniatiūros efektus, dabar galima taikyti prieš fiksuojant nuotraukas – tam naudojamos tikrojo laiko filtrų peržiūros, todėl iš pradžių galima pasirinkti tinkamiausią tai akimirkai efektą ir tik tada nuspausti užrakto mygtuką. Vartotojai, fotografuojantys su EOS 100D, gali išmokti koreguoti ir tobulinti savo nuotraukas su kūrybiniu automatiniu bei nauju papildomų efektų režimu. Vienu metu galima gauti dvi nuotraukas – vieną su pritaikytu kūrybiniu filtru, o kitą – standartinę.

Išbandykite videografijos galimybes filmuodami EOS fotoaparatais

EOS fotoaparatais galima filmuoti „Full HD“ raiška (1920 x 1080p). Dėl hibridinės AF II sistemos filmuojami konkretūs vaizdai bus sufokusuoti ir sekami. „Video Snapshot“ leidžia lengvai įrašyti ir sumontuoti trumpus vaizdo siužetus.

EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM – standartinis artinimo objektyvas su STM technologija

Naujasis EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM objektyvas yra puikus priedas prie EOS 700D ir EOS 100D fotoaparatų vartotojams, žengiantiems pirmuosius žingsnius profesionalios fotografijos link. Universalus 18–55 mm artinimo diapazonas leis mėgautis lankstumu fiksuojant kadrus ir priartėti prie pat objektų arba aprėpti kadre kuo platesnį vaizdą. Dėl 4 žingsnių optinio vaizdo stabilizatoriaus nuotraukose tiksliai ir ryškiai užfiksuojamos detalės. Taip pat galima naudoti mažesnį ISO diapazoną ir ilgesnį išlaikymą. Rankinio fokusavimo žiedu galima pakoreguoti fokusuotę, o dėl kone begarsės STM technologijos filmuojant beveik negirdimas fokusavimo garsas.

Pagrindinės EOS 700D charakteristikos:

 • 18,0 mln. taškų hibridinis CMOS AF jutiklis
 • „Full-HD“ raiškos kokybė filmuojant ir hibridinė CMOS AF sistema
 • Reguliuojamo kampo jutiklinis ekranas „Clear View LCD II“
 • Išmanusis automatinis aplinkos parinkimo režimas
 • ISO 100–12 800 jautrumas, išplečiamas iki ISO 25 600
 • 5 k./sek. fotografavimo sparta, 9 taškų AF sistema
 • Įvairūs kūrybiniai filtrai
 • Objektyvų ir priedų EOS sistema

Pagrindinės EOS 100D charakteristikos:

 • 18,0 mln. taškų hibridinis CMOS AF II jutiklis
 • Kompaktiškumas
 • Paprastas fotografavimas naudojant išmanųjį automatinį aplinkos tipo parinkimo režimą
 • Optinis vaizdo ieškiklis ir didelis jutiklinis ekranas
 • „Full-HD“ raiškos kokybė filmuojant ir hibridinė CMOS AF II sistema
 • Kūrybiniai filtrai ir papildomų efektų režimas
 • Įdiegtas funkcijų vadovas
 • Objektyvų ir priedų EOS sistema

Pagrindinės EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM charakteristikos:

 • Lanksčiai pasirenkamas židinio nuotolio diapazonas
 • Kompaktiškumas
 • Keturių žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius
 • Sklandus fokusavimas dėl STM variklio
 • 0,25 m artimiausias fokusavimo atstumas
 • Danga „Super Spectra“
 • Nepasukamas priekinis elementas
 • Rankinis fokusavimo žiedas
 • Žiedinė septynių plokštelių diafragma

Laurynas Mitrulevičius

Fotografas Alytuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *