frame.lt

fotografuojantiems

Naujienos

Adobe Photoshop Lightroom 4 Naujienos

Adobe išleido Photoshop Lightroom atnaujinimą: Photoshop Lightroom 4 public beta versiją. Ją galima nemokamai atsisiųsti ir išbandyti, nes tai nėra galutinis produktas paruoštas pardavimui, o kūrimo būsenoje, kai programa dar tobulinama ir ieškoma programos klaidų.

Parsisiųsti Photoshop Lightroom 4 public beta galite iš: nuoroda

Kas naujo Adobe Photoshop Lightroom 4?

Pagrindinės Lightroom 4 naujienos: patobulintas detalių atkūrimas iš išdegusių vietų ir šešėlių, foto knygų kūrimo galimybė, nuotraukų rūšiavimas pagal vietoves (reikalingas GPS fotoaparate), baltos spalvos balanso teptukas bei siųsti nuotraukas el. paštu tiesiai iš lightroom. Viena didžziausių naujienų šioje versijoje – galimybė dirbti su video, redaguoti ir paprastai patalpinti internete.

Trumpai pristatomos Lightroom 4 naujienos:

Ir didžiausia naujiena video palaikymas:

Adobe pristato Lightroom:

„Adobe® Photoshop® Lightroom®“ programinė įranga padės jums išnaudoti puikiausias fotografijos galimybes, nesvarbu, ar tobulinate vieną nuotrauką, ieškote dešimt, apdorojate šimtus ar tvarkote tūkstančius. Sukurkite nepakartojamų vaizdų, kurie pakerėtų žiūrovus. Eksperimentuokite be baimės naudodami tobuliausius redagavimo įrankius, įskaitant ir pasaulinės klasės triukšmo sumažinimą. Lengvai tvarkykite savo nuotraukas. Pristatykite savo darbą elegantiškuose spaudiniuose ir skaidrių demonstravimo filmukuose su muzika arba populiariose nuotraukų dalijimosi svetainėse. Viskas vienoje sparčiai veikiančioje, intuityvioje taikomojoje programoje.

Laurynas Mitrulevičius

Fotografas Alytuje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *